Roland Garros: Marach i Pavić izborili polufinale!

Sjajna pobjeda naših predstavnika.

Hrvatska ima prvog polufinalista drugog Grand Slam turnira ove sezone, Roland Garrosa. Mate Pavić u kombinaciji s Austrijancem Oliverom Marachom izborio je polufinale nakon što je u susretu četvrtine finala izbacio pete nositelje, Juan-Sebastian Cabala i Roberta Faraha nakon preokreta rezultatom 3:6, 6:4 i 6:3 za dva sata i 14 minuta igre.

U prvom setu kolumbijska kombinacija oduzela je servis našoj već pri rezultatu 1:0 i taj break prednosti sačuvala do kraja seta. U najboljem mogućem trenutku drugog seta, pri rezultatu 5:4, drugi nositelji rade break i odvode susret u treći set.

A u tom, odlučujućem setu, Marach i Pavić došli su do čak tri break lopte kod rezultata 4:3 i poveli 5:3, da bi iskoristivši drugu meč loptu izborili polufinale.