Roland Garros: Senzacionalno ispadanje Dodiga i Rama!

Deveti nositelji već putuju kući.

Alexander Hassenstein/Getty Images Europe

Ivan Dodig i Indijac Rajeev Ram nisu se uspjeli plasirati u osminu finala drugog Grand Slam turnira ove sezone, Roland Garrosa. Njih dvojica su nakon dva sata i 13 minuta igre poraženi od Wesley Koolhofa i Artema Sitaka nakon preokreta rezultatom 5:7, 7:5 i 6:4.

U prvom setu deveti nositelji iskoristili su break priliku na najbolji mogući način i pri rezultatu 6:5 došli do dvije set lopte te iskoristili drugu za vodstvo.

Međutim, u drugom setu prvo je nizozemsko-novozelandska kombinacija izjednačila u setovima nakon što je oduzela servis protivnicima kod rezultata 5:5, da bi već na samom početku trećeg seta napravili break, kojeg nisu ispuštali do samog kraja.