Ronaldo nasmijao novinare: “Ovo bi mogla biti fantastična sezona za nas“

Navijači se baš i ne slažu s ovom izjavom.

Unatoč činjenici da je madridski Real ispao iz četvrtfinala Copa del Rey od Leganesa, kao i da ih u osmini finala Lige prvaka čeka trenutno jači suparnik, francuski Paris Saint-Germain, portugalski napadač Cristiano Ronaldo smatra da bi ovo mogla biti najbolja sezona u klubu otkako je potpisao za Real.

“Ova sezona mogla bi biti fantastična, najbolja za nas, ako osvojimo Ligu prvaka! Svi smo razočarani stanjem na ljestvici u Primeri, no moramo se okrenuti Ligi prvaka jer je to najvažniji trofej za nas“, izjavio je Portugalac za Marcu.

Iako je Real jučer sa 4:1 pobijedio Valenciju, u Primeri i dalje drži slabašno četvrto mjesto sa čak 16 bodova zaostatka za vodećom Barcelonom i to sigurno nije nešto čime bi se navijači Kraljevskog kluba trebali zadovoljiti. A o kupu da i ne pričamo, Real ga je u posljednje 24 godine osvojio samo dva puta.

Zanimljivo je vidjeti kako je Ronaldo potpuno drugačije razmišljao 2011. godine jer je tada tvrdio suprotno, da je Primera bitnija od Lige prvaka.

“Primera nam je važniji trofej od Lige prvaka, prioritet svih u klubu je osvajanje domaćeg prvenstva, a onda ako nam se pruži šansa, osvojit ćemo i europsku krunu“, pričao je Ronaldo 2011. godine.

A čak i ako Real osvoji Ligu prvaka, time bi samo spasio sezonu, koju teško da bilo koji navijač Reala može nazvati uspješnom, fenomenalnom, nevjerojatnom ili fantastičnom … Osim Ronalda, naravno.