EHF Kup, 1. pretkolo, druga utakmica

RUKOMETAŠI GORICE OPROSTILI SE OD EHF KUP-a

Pölva Serviti – HRK Gorica 25:22 (10:10)

Rukometaši Gorice jučerašnjim porazom u drugoj utakmici prvog pretkola  EHF kupa nakon remija iz prošlog susreta (21:21) protiv estonske Pölve Serviti  upisali su poraz rezultatom 25:22 (10:10) i time završili svoje natjecanje u EHF kupu.

Izjednačeno i vrlo dobro poluvrijeme odigrale su obje ekipe gdje su pokazale  agresivnost u obrani i s malo golova zaključile prvih trideset minuta. Nešto bolji u drugom poluvremenu bili su domaćini, koji su iskoristili igrača više i pobjegli na dva gola prednosti.  Prednost nisu ispuštali do kraja susreti i s tri gola prednosti završili uzvratnu utakmicu.

Najraspoloženiji igrač Gorice s postignutih sedam golova bio je Ivan Matić, a domaćine je do pobjede predvodio  Carl-Eric Uibo s šest pogodaka.

Pölva Serviti: Sarapuu, Kase, Muuga 4, Varul 2, Gristsuk, Rudissaar, Varusk, Sillaste 3, Aizatullov 5, Liubchenko 1, Lookene, Sokk, Chezlov 4, Pihus, Neeme, Uibo6.

HRK Gorica: Lončar, Dijanić, Sladoljev; Ceković 1, Marijanović 1, Laljek 5, Matić 7, Pušić, Nedić, Božiček, Vladušić 3, Ćavar 5, Horvačić, Žarković, Goršeta, Barišić.