Zamet pobijedio Mornar-Crikvenicu u finalu Kupa regije zapad

Pred rukometašima Zameta je posljednja utakmica uoči prvenstvene pauze, koja se igra ove subote u Zagrebu protiv ekipe Dubrave.

Zamet je pobijedio ekipu Mornar-Crikvenice u finalu Kupa regije zapad rezultatom 34:27 te se plasirao u osminu finala Kupa Hrvatske.

Rukometaši Zameta su samo na početku utakmice dozvolili ekipi Mornar-Crikvenice minimalno vodstvo i nakon toga su nametnuli svoju igru. Mornar-Crikvenica je pružala dobar otpor i nije dozvolila Zametu lako odvajanje. Na poluvrijeme Zamet odlazi s tri pogotka prednosti, a tijekom drugog poluvremena povećava prednost za ukupnih 34:27.