Kup Hrvatske, utakmica za treće mjesto RK Lokomotiva – RK Zelina 32:17 (15:8)

Rukometašice Lokomotive osvojile broncu na Kupu Hrvatske

U susretu za treće mjesto bile su bolje od rukometašica Zeline. Lokomotiva je se na samom početku nametnula kao favorit što je kroz susret i pokazivala. Početno vodstvo samo je raslo te su Lokosice na kraju slavile s 32:17.

Nakon početne izjednačenosti Lokomotiva je brzo prešla u vodstvo koje je polako postajalo nedostižno za `Furioze´ iz Zeline. Početnih dva, tri pogotka razlike do kraja poluvremena je naraslo na visokih sedam razlike. Za tu prednost Lokosica najzaslužnije su bile Dora Kalaus  i Jelena Kajfeš koje su zabile polovinu golova Lokomotive, točnije osam.

Ubrzo su Lokosice podigle u nastavku prednost na plus osam, ali dvama uzastopnim pogocima Martine Vulić i Tanje Madžarac Zelina je smanjila na 17:11. Međutim, Lokosice su ponovo podigle prednosti i to na plus devet nakon što je iz sedmerca bila precizna Bernarda Čalušić. Susret je na kraju završio pobjedom Lokomotive i ukupnim rezultatom 32:17

U redovima Lokomotive istaknule su se Kajfeš sa šest, Čalušić s pet i Kalaus s četiri pogotka. S druge strane Zelinu je predvodila Ana Čosić sa šest pogodaka.