Sandro Kulenović srušio Rijeku i poslao je kući

Sandro Kulenović sa šest pogodaka najbolji je strijelac turnira, tri je zabio Rijeci.

Nogometaši juniorske ekipe Rijeke završili su nastup na ovogodišnjem Viareggio cupu porazom od Juventusa 1:0 u četvrtfinalu natjecanja.

Rijeka – Juventus 0:1 ,  strijelac: Kulenović 7′.

RIJEKA: Pandur, Mulac, Štefulj, Vuk, BuŠnja (od 42.’ Svetić), Đukadin, Jurešić, Črnko, Pintarić (od 19.’ Matulja, od 34. ,Kuqi), Smolčić, Lepinjica. trener: Pilipović.

JUVENTUS: Loria, Vogliacco, Delli Carri, Capellini (od 23.’ Pereira Serrao), Zanandrea, Muratore, Fernandes, Merio (od 38.’ Morrone), Del Sole (od 28.’ Montaperto), Kulenović, Fagioli (od 73.’ Morachioli). trener: Dal Canto

Riječani su se odlično predstavili na vrhunskom turniru i zaista mogu žaliti što nisu uspjeli više napraviti, nažalost kao i u prvoj utakmici koju su igrali sa Juventusom u grupi, rješenja nisu imali za Sandra Kulenovića koji je u sedmoj minuti postigao jedini pogodak na utakmici. Vogliacco je odlično nabacio, a Kulenović glavom matirao Pandura. Mogao je Juventus udvostručiti vodstvo u 63. minuti kada je Del Sole pogodio vratnicu, a u 87. minuti najveću priliku za izjednačenje imao je Črnko, međutim nije uspio dohvatiti loptu na ubačaj Mulca.

Rijeka i Juventus susreli su se i u prvom susretu na turniru u kojem su Riječani vodili 2:0, međutim Kulenović je zabio dva pogotka i donio Juventusu važan bod. Tako je Kulenović postao pravi krvnik Rijeke.