Santini zabio za pobjedu Anderlechta

Antonio Milić asistirao je za drugi pogodak.

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Santini zabio je gol u pobjedi Anderlechta 2:1 na gostovanju kod Lokerena u 28. kolu belgijske Jupiler Pro lige.

Santini je mrežu domaćeg čuvara mreže Verhulsta pogodio u 16. minuti nakon asistencije Dennisa Appiaha. Bio je to 13. prvenstveni gol našega napadača s kojim se izjednačio na trećem mjestu liste strijelaca sa klupskim kolegom Landryjem Dimatom.

U 63. minuti u igru je ušao Pieter Gerkens, a samo četiri minute kasnije isti igrač zabio je za 2:0 nakon asistencije Antonija Milića. Lokeren je preko Ekvadorca Josea Cevallosa devet minuta prije kraja smanjio na 2:1, no više od minimalnog poraza nisu uspjeli.

Santini je odigrao svih 90 minuta, Milić je iz igre izašao u 77. minuti, dok je u domaćim redovima svih 90 minuta odigrao Jakov Filipović.