NBA: Sedam koševa Bogdanovića u porazu Brooklyna, Rudež bez učinka u pobjedi Indiane

Netsi se nisu proslavili protiv Bostona, Bogdanović je na terenu proveo 26 minuta u dva koša iz četiri pokušaja, te jednu tricu iz dva pokušaja. Rudež je igrao 16 minuta u pobjedi Indiane, ali bez

Bojan Bogdanović/Getty Images

Bojan Bogdanović postigao je sedam poena u porazu Brooklyn Netsa na gostovanju protiv Boston Celticsa, dok je Damjan Rudež nije imao nikakav učinak u pobjedi Indiane nad Philadelphia 76ers-ima 103:91.

Oba hrvatska košarkaša debitirala su druge večeri nove NBA sezone. Netsi se nisu proslavili protiv Bostona, Bogdanović je na terenu proveo 26 minuta uz dva koša iz četiri pokušaja, te jednu tricu iz dva pokušaja. Na sve je to dodao dvije asistencije i blokadu, ali obrana Brooklyna bila je daleko od potrebne razine. Dovoljno je reći da je Boston na poluvremenu imao 26 poena prednosti 67:41.

Indiana Pacersi imali su uspješno otvaranje, a Rudež je na terenu proveo 16 minuta. Dvaput je okušao šut za tri poena, ali bez uspjeha. Indianu je predvodio Roy Hibbert sa 22 poena, osam skokova i sedam blokada.

Rezultati: Boston Celtics – Brooklyn Nets 121:105, Indiana Pacers – Philadelphia 76ers 103:91, Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks 108:106 produžetak, Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves 105:101, Miami Heat – Washington Wizards 107:95, New York Knicks – Chicago Bulls 80:104, Denver Nuggets – Detroit Pistons 89:79, Toronto Raptors – Atlanta Hawks 109:102, Utah Jazz – Houston Rockets 93:104, Phoenix Suns – Los Angeles Lakers 119:99, Sacramento Kings – Golden State Warriors 77:95, Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder 106:89