SEHA GAZPROM LIGA, 4.kolo

SEHA Gazprom Liga: Zagreb i Celje odigrali bez pobjednika

RK PPD Zagreb – RK Celje Pivovarna Laško 25:25 (16:14)

Rukometaši Zagreba u utakmici 4. kola SEHA Gazprom lige podijelili su bodove s rukometašima slovenskog Celja. Susret je završio rezultatom 25:25 (16:14).

Od početka prvog poluvremena Zagrebaši su nametnuli svoj ritam igre te odličnom i čvrstom obranom dobivali priliku za kontru i polukontru koju su koristi na najbolji mogući način, pogotcima u mreži suparničke ekipe.  Pad koncentracije i serija promašaja u drugom poluvremenu omogućila je Slovencima da u 51 minuti susreta dođu do izjednačenja. Probijanje Valčića i neiskorišteni zadnji napada Celja dovelo je do kraja susreta rezultatom 25:25.

Najraspoloženiji igrač Zagreba s pet pogodaka bio je Stipe Mandalinić, dok na suprotnoj strani za ekipu Celja s pet pogodaka upisao se Borut Mačkovšek.

PPD ZAGREB – CELJE PL 25:25 (16:14)

PPD ZAGREB: Skok 8 obrana, Kastelic 3 obrane; Ž. Marković, Ereš, Mrakovčić 2, Kontrec 4, Vori, 3 D. Marković, Horvat (c) 3 (1), Šušnja 1, J. Valčić, T. Valčić, Mandalinić 5 (1), Ravnić 2, Hrstić 3, Vuglač 2
CELJE PL: Lesjak 16 obrana + 1 gol, Panjtar; Vujović, Jurečić 2, Malus 2, Razgor 2, Suholežnik, Marguč (c) 4 (3), Mitrović 3, Kodrin 1, Makuc, Anić 3, Dujshebaev, Mačkovšek 5, Mlakar 2, Bećiri