SEHA Liga: Gromovi se učvrstili u vrhu

Gromovi su rutinski svladali goste iz Ljubuškog te tako potvrdili mjesto među prva četiri na tablici SEHA lige. Nexe je na kraju svladao Izviđača 22:17.

Unatoč izostanku trije bitnih igrača, najbolji strijelac Tomi Vozab te Marko Buvinić i vratar Mihailo Radovanović, Našićani su od početka dominirali. Početak utakmice obilježili su Halil Jaganjac, a nakon toga i iskusni i najbolji strijelac utakmice Vedran Zrnić, dok je vratar Moreno Car ubilježio je 11 obrana. Domaćin je malo po malo dizao tempo i tako se na poluvrijeme otišlo rezultatom 14:8.

Gosti su bolje otvorili drugi dio te su sa dva brza gola smanjili zaostatak, a sredinom drugog poluvremena Izviđač dolazi na samo tri gola zaostatka, no domaćin se opet budi i do kraja rutinski održava prednost. Za tjedan dana (nedjelja) u Našice dolazi Metalurg iz Skopja.