SEHA Gazprom liga

SEHA LIGA: NEXE PRED DOMAĆOM PUBLIKOM SLAVIO PROTIV VOJVODINE

RK Nexe – RK Vojvodina 33:28 (15:11)

Rukometaši našičkog Nexe-a u drugom kolu SEHA Gazprom lige upisali su prvu pobjedu u novoj sezoni natjecanja. Domaćini su na svom terenu bili bolji od gostiju iz novosadske Vojvodine rezultatom 33-28 (15:11).

Odličnim otvaranjem utakmice i držanjem gol prednosti, Našičani su uspjeli kontrolirati tijek igre u kojem su gosti morali loviti zaostatak. Prednost od četiri gola s kojom su otišli na zasluženi odmor povećali su u drugom poluvremenu kada su u sedmoj minuti susreta došli i do plus deset pogodaka.

Najraspoloženiji igrač našičkog Nexe-a s upisanih sedam pogodaka bio je Marin Jelinić, dok su se s krilnih pozicija upisali Vedran Zrnić i Marko Buvinić sa šest. Kod gostiju su se istaknuli Milan Jovanović s osam i Radovan Ostojić sa šest golova.

Idući susret SEHA Gazprom lige na rasporedu je 10.rujna u 17:45 gdje rukometaši Nexe-a gostuju kod Metalurga.