SEHA liga: NEXE sjajnom igrom u drugom dijelu do boda!

NEXE u drugom poluvremenu do boda.

Twitter @rk_nexe

Rukometaši NEXE-a u 15. kolu SEHA lige gostovali su u Slovačkoj kod Tatran Prešova. Poslije lošeg prvog djela, sjajnom igrom u nastavku izborili su bod, završeno je rezultatom 26:26.

Našičani su korak s domaćinom držali do trećeg pogotka, a nakon toga Slovaci stižu do prve prednosti od dva gola. Ponovo hrvatski predstavnik izjednačava na sedam, NEXE je u igri držao Slovenac Matjaž Brumen. Do kraja poluvremena Tatran je stigao do prednosti od šest golova, koju je imao u dva navrata i na semaforu je bio rezultat 17:11.

NEXE je u prvih petnaest minuta stigao na svega gol zaostatka, domaćin je postigao dva gola, dok su Našičani bili uspješni sedam puta. Prvi put NEXE u vodstvo stiže u pogotkom Marka Buvinića u 52. minuti, kod rezultata 22:23. Do kraja susreta Našičani su vodili s pogotkom prednost, pola minute prije kraja domaćin izjednačava iz sedmerca. Posljednji napad imao je NEXE kojeg nije iskoristio i ostalo je kod izjednačenog rezultata 26:26.

Najučinkovitiji u redovima NEXE-a bio je Brumen sa sedam pogodaka, dva manje postigao je Buvinić, dok su vratari obranili sedam pokušaja Slovaka. Našičani s devet bodova drže sedmo mjesto na tablici.

Tatran Prešov 26:26 NEXE Našice