SEHA liga: Halil Jaganjac odličan u porazu Metalurga kod Meškova

Kod skopskog Metalurga vrlo dobru utakmicu odigrao je hrvatski reprezentativac Halil Jaganjac, no nije bilo dovoljno za pobjedu.

U sedmom kolu SEHA lige Meškov Brest ugostio je u svojoj dvorani skopski Metalurg i upisao očekivanu pobjedu 35:30. Kod Metalurga vrlo dobru utakmicu odigrao je hrvatski reprezentativac Halil Jaganjac, no nije bilo dovoljno za pobjedu.

Bio je to sraz sudionika Lige prvaka u Brestu gdje je Meškov opravdao status favorita protiv Metalurga. Bjelorusi su odigrali dobru utakmicu i odnijeli su pobjedu 35:30, a otpor Metalurga definitivno je slomljen u drugom poluvremenu.

Makedonci su u prvom dijelu bili ravnopravan protivnik, međutim u drugom poluvremenu domaćin se malo-pomalo počeo odvajati i nije imao problema u završnici.

Trener domaćina Bebeško odmarao je u ovom susretu čak sedmoricu igrača, među njima i Ivana Pešića i Ljubu Vukića, no to se nije osjetilo na konačnom rezultatu.

Najbolji u pobjedničkom sastavu bili su Petar Đorđić sa šest golova te Dimitri Nikulenkau s pet golova. Kod Metalurga Filip Kuzmanovski zabio je osam golova dok je naš Jaganjac dodao sedam.