SEHA liga: PPD Zagreb poražen u Mađarskoj, Mirko Alilović odličan na golu Veszprema

Utakmica 9. kola: Veszprem - PPD Zagreb 27:22 (14:13). Luka Stepančić postigao je tri gola. Sandro Obranović dodao je tri, a Josip Valčić jedan gol.

Mirko Alilović/Getty Images

SEHA liga, 9. kolo

VESZPREM – PPD ZAGREB 27:22 (14:13)

VESZPREM: Alilović, Mikler, Gulyas 2, Ivancsik, Schuh, Ruesga, Ilić 4, Nilsson 9, Zeitz 3, Ugalde 4, Marguč 3, Rodriguez 2, Terzić, Sulić, Kancel.

PPD ZAGREB: Stevanović, Ivić, Mihić 2, Brozović 3, Stepančić 3, Šprem 1, Čorić, Šebetić 2, Raković 4, Šušnja, J. Valčić 1, T. Valčić 1, Obranović 3, Kovačević, Lukačec, Pavlović 2

Sedmerci: Veszprem  4 (3), PPD Zagreb 2 (2). Isključenja: Veszprem 8, PPD Zagreb 4 minute.

Rukometaši PPD-a Zagreb poraženi su na gostovanju protiv Veszprema 22:27 u utakmici 9. kola SEHA lige. Odličnu večer na vratima mađarskog predstavnika imao je hrvatski reprezentativac Mirko Alilović s 19 obrana. Na drugoj strani Luka Stepančić postigao je tri gola. Sandro Obranović dodao je tri, a Josip Valčić jedan gol.

Zagrebački rukometaši odlično u se držali u prvom dijelu, ali u nastavku mađarski predstavnik pobjegao je na 20:15.