SEHA LIGA

SEHA LIGA: ZAGREB PORAŽEN KOD METALURGA

Rukometaši PPD Zagreb na gostovanju kod Metalurga upisali poraz s 25-22 (10-10).

Večerašnji susret regionalne SEHA lige između hrvatskog prvaka PPD Zagreb i Červarovog Metalurga završio je pobjedom domaćina rezultatom 25-22 (10:10). Zagrebaši su bili izraziti favoriti u ovom susretu, igrali dobru utakmicu te pred kraj poluvremena poveli s tri razlike (10-7), nakon čega je slijedio pad koncentracije i domaćini uspijevaju otići s izjednačenim rezultatom na poluvrijeme.

U nastavku drugog poluvremena Metalurg je poveo i došao na 14-11. Kako je utakmica sve dalje odmicala, domaćini su povećavali  svoju prednost i došli na pet golova prednosti. Hrvatski prvak nije uspio okrenuti utakmicu u svoju korist i bodovi su ostali u  Skoplju.

Najefikasniji u momčadi PPD Zagreb bio je Stipe Mandalinić sa sedam pogodaka i  David Miklavčić s pet, dok u redovima Metalurga Nemanja Obradović i Filip Kuzmanović upisali su pet pogodaka.

Na vrhu SEHA ljestvice nalazi se Vardar s 44, Veszprem s 41 , dok je PPD Zagreb ostao četvrti s 28 bodova.