Senzacija: Slaven Belupo u finalu kupa

Slaven Belupo / Facebook

Sjajne vijesti stižu iz Koprivnice za Slaven Belupo. Slaven Belupo se plasirao u finale kupa Hrvatske! Rijeka je pala s 3:0 i ukupnim rezultatom  4:2 Belupo je prošao u finale.

Slaven Belupo pobijedio je u Koprivnici Rijeku 3:0, tako nadoknadio 2:1 iz prve utakmice te izborio drugo finale Hrvatskog kupa. U prvom su izgubili od Dinama 2007.

Nije bilo pravih prilika u prvih 45 minuta, a iz najbolje u 43. minuti domaćin je poveo, zabio je Ejupi prekrasno i neobranjivo pokraj Vargića. Drugi gol smo vidjeli u 54. minuti kada je pogodio Ozobić. Belupo je finale potvrdio u 72. minuti kada je je na asistenciju Delića pogodio Nikola Povrivač. Veznjaku Belupa je to prvi gol po povratku na teren nakon oporavka od raka.

Slaven Belupo će u finalu igrati protiv boljeg iz sutrašnjeg dvoboja Dinama i Hajduka. Dinamo je prvu utakmicu pobijedio sa 2:0 na Poljudu.