Serie A: Kovačić odigrao 66 minuta u porazu Intera kod Juventusa

Hrvatski je reprezentativac u igri bio do 66. minute, a onda ga je Mazzari zamjenio Bottom

Mateo Kovačić/Getty Images

Mateo Kovačić odigrao je 66. minuta u porazu Intera od Juventusa u derbiju Italije. Stara dama je u Torinu uvjerljivo slavila (1:3) u 22. kolu i tako povećala svoju prednost na vrhu ispred Rome na devet bodova uz utakmicu više.

Juventus je poveo u 15. minuti golom Lichtsteinera, na 2:0 je samo dvije minute nakon odmora povisio Chiellini nakon sjajnog poteza Pogbe, a u 55. je već bilo 3:0 zahvaljujući Vidalu. Na konačnih 3:1 smanjio je Rolando u 72. minuti.

Hrvatski je reprezentativac u igri bio do 66. minute, a onda ga je Mazzari zamjenio Bottom. Josip Radošević nije dobio minutažu u porazu Napolija u Bergamu (3:0), dok Marko Livaja nije bio niti na klupi Atalante.

Rezultati 22. kola: Sassuolo – Verona 1:2 (Flores 90 / Manfredini 50-ag, Toni 86), Chievo – Lazio 0:2 (Candreva 6, Keita 70), Catania – Livorno 3:3 (Bergessio 61, Barrientos 75, Almiron 88 / Emeghara 50, 78, Betanin 72 – 11m), Atalanta – Napoli 3:0 (Denis 47, 64, Moralez 70), Juventus – Inter 3:1 (Lichsteiner 16, Chiellini 47, Vidal 56 / Rolando 72), Roma – Parma (odgođeno)