Serie A: Kovačiću posljednjih osam minuta u porazu Intera od Atalante, Livaja na klupi

Na klupi su nedjelju proveli i Ivan Kelava, te Igor Bubnjić koji nisu nastupili za Udinese u pobjedi protiv Sassuola

Mateo Kovačić/Getty Images

Hrvatski reprezentativci Mateo Kovačić i Marko Livaja nisu se naigrali u nedjeljnom ogledu 29. kola talijanske lige u kojem je Inter kod kuće poražen od Atalante 1:2.

Kovačić je u šestom ovosezonskom porazu Nerazzurra dobio posljednjih osam minuta, dok Livaja nije niti ulazio s klupe kod gostiju. Domaćina je šokirao Bonaventura koji je u posljednjim trenucima dvoboja gostima donio važnu pobjedu.

Na klupi su nedjeljno poslijepodne proveli i Ivan Kelava, te Igor Bubnjić koji nisu ulazili u igru u minimalnoj pobjedi Udinesea protiv Sassuola.

Rezultati 29. kola: Parma – Genoa 1:1, Inter – Atalanta 1:2, Udinese – Sassuolo 1:0, Sampdoria – Verona 5:0, Bologna – Cagliari 1:0