[VIDEO] Serie A: Mandžukić ponovno zatresao mrežu

Hrvatski napadač zabio je prvi pogodak u pobjedi Juventusa nad Sampdorijom.

Nakon brojnih kritika na račun njegove forme i špekulacija o mogućem transferu na kraju sezone, hrvatski se napadač u dresu Juventusa u pobjedi torinskog kluba protiv madridskog Reala dva puta upisao u strijelce. Mario Mandžukić je i danas uspio pronaći svoj put do protivničkog gola.

U 32. kolu Serie A Juventus je rezultatom 3:0 pobijedio Sampdoriju, a Mandžukić je zabio svoj prvi gol u Serie A ove godine. Samo minutu nakon što je Douglas Costa u igri zamijenio ozlijeđenog Miralema Pjanića, Brazilac je asistirao hrvatskom nogometnom reprezentativcu za njegov deveti gol u sezoni.

Hrvat je za Bianconere danas odradio svih 90 minuta na terenu. Druga dva pogotka za Juventus su postigli Benedikt Höwedes i Sami Khedira, dok je Douglas Costa danas asistirao za sva tri gola.