Serie A: Mateo Kovačić odigrao 80 minuta u uvjerljivoj pobjedi Intera kod Sampdorije

Utakmica 33. kola: Sampdoria - Inter 0:4. Hrvatski reprezentativac konačno je započeo od prve minute za milanski sastav

Mateo Kovačić/Getty Images

Mateo Kovačić vratio se u početni sastav Intera koji je na gostovanju u Genoi u okviru 33. kola demolirao Sampdoriju 4:0. Domaćin je nakon isključenja Edera od 20. minute igrao s igračem manje.

Gosti su to znali iskoristiti i golovima Icardija (dva), te Samuela i Palacija upisali važnu pobjedu. Hrvatski reprezentativac odigrao je vrlo dobro u veznom redu Intera, a gostujući strateg Mazzarri u igri ga je držao do 80. minute kada ga je na terenu zamjenio Milito.

Sampdoria 0 -4 Inter Milan by footyroomcom