Serie A: Mateo Kovačić triput asistirao u visokoj pobjedi Intera nad Lazijom

Utakmica 37. kola: Inter - Lazio 4:1. Kovačić je odigrao svih 90 minuta na oproštaju legendarnog Javiera Zanettija

Mateo Kovačić/Getty Images

Mateo Kovačić odigrao je odličnu utakmicu u visokoj pobjedi Intera protiv Lazija u pretposljednjem kolu Serie A (4:1). Hrvatski reprezentativac ugradio je tri asistencije u važna tri boda

Gosti su poveli golom Biave u 2. minuti, a već u 7. je Kovačić namjestio Palaciju za izjednačenje. U 34. je s oko 25 metara vanjskom poslao loptu kroz obranu i izbacio samog Icardija koji je pogodio suprotni kut za 2:1!

U 37. je Palacio zabio za 3:1, a konačan rezultat postavio je Hernanes u 79. minuti ponovo nakon dodavanja hrvatskog veznjaka. Kovačić je odigrao svih 90 minuta za Inter od kojeg se nakon 19 godine oprostio legendarni kapetan Javier Zanetti.