Serie A: Duje Čop prvijencem donio pobjedu Cagliariju

Utakmica 20. kola: Cagliari - Sassuolo 2:1 (Rossettini 20, Čop 78/Rossettini 76-ag)

Nogometaši Cagliarija pobijedili su Sassuolo 2:1, a svoj prvijenac u dresu Cagliarija postigao je Duje Čop. Hrvatski reprezentativac ušao je u igru u 61. minuti. Gosti su izjednačili u 76. minuti, a  dvije minute kasnije Čop je zabio za pobjedu Cagliarija.

Šime Vrsaljko odigrao cijelu utakmicu za Sassuolo.

CAGLIARI: Brkić, Gonzalez, Rossettini, Capuano, Avelar, Donsah (Sau 75), Crisetig, Dessena, Joao Pedro (Farias 68), Longo (Čop 61), Ekdal

SASSUOLO: Consigli, Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Vrsaljko, Brighi (Floccari 68), Magnanelli (Pavoletti 85), Missiroli, Berardi, Zaza, Sansone (Floro Flores 61)

Utakmica 20. kola: Cagliari – Sassuolo 2:1 (Rossettini 20, Čop 78/Rossettini 76-ag)