Serie A: Juventus i Inter remizirali, Mateo Kovačić isključen

Rezultati 17. kola: Juventus - Inter 1:1. Mateo Kovačić igrao je do 86. minute kada je zaradio crveni karton zbog prekršaja nad Lichtsteinerom

Mateo Kovačić/Getty Images

Juventus i Inter podijelili su bodove u deriju 17. kola Serie A. Domaćin je poveo već u petoj minuti golom Teveza, a Inter je do boda stigao pogotkom Icardija u 64. minuti.

Mateo Kovačić igrao je do 86. minute kada je zaradio crveni karton zbog prekršaja nad Lichtsteinerom.

Napoli je slavio na gostovanju kod Cesene 4:1, Josip Radošević ušao je u igru u 83. minuti.

JUVENTUS: Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra, Marchisio, Pirlo, Pogba, Vidal (Pereyra 77), Tevez, Llorente (Morata 63)

INTER: Handanovič, Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus, D’Ambrosio, Guarin, Medel, Kuzmanović (Podolski 54), Kovačić, Hernanes (Osvaldo 85), Icardi (M’Vila 89).

Rezultati 17. kola:  Udinese – Roma 0:1,  Milan – Sassuolo 1:2,  Chievo – Torino 0:0, Empoli     – Verona 0:0,  Genoa – Atalanta 2:2, Palermo – Cagliari 5:0,  Parma – Fiorentina 1:0,  Cesena – Napoli 1:4, Juventus – Inter 1:1.

Utakmica 17. kola: Juventus – Inter 1:1 (Tevez 5/Icardi 64)