Serie A: Nastupi Mandžukića, Kalinića, Balića i Badelja!

Badelj je imao zapažen nastup.

Od 15 sati odigrano je još pet susreta talijanske Serije A.

Milan je u Udinama odigrao 1:1.Došli su gosti u vodstvo u devetoj minuti pogotkom Susa, no situaciju je zakomplicirao Calabria,koji je dobio drugi žuti karton u 68.minuti.Lasagna je sa strane pucao,a Donarumma nesmotreno ubacio loptu u vlastitu mrežu.Kalinić je igrao od 74.minute,kada je zamijenio Silvu. U istoj minuti za Udinese je ušao Andrija Balić,zamijenivši Behramija.Perica nije igrao za domaćine.

Atalanta je dominirala protiv Chieva, imala preko dvadeset udaraca,no na kraju tek minimalno slavila pogotkom Mancinija u 72.minuti.

Cagliari je savladao SPAL u duelu donjeg dijela tablice.Pobjedu domaćinima donijeli su Cigarini i Sau.Lorenco Šimić, koji je u SPAL došao na posudbu,meč je odgledao sa klupe za pričuve.

Juventus je isprašio Sasuollo sa sedam komada u mreži. Pipita je zabio hat-trick, Khedira dodao dva, Pjanić i Sandro po jedan Mandžukić je igrao cijeli susret za Juve,bez napadačkog učinka,ali sa doprinosom u obrani.

Badelj je odigrao cijelu utakmicu u pobjedi Fiorentine na gostovanju kod Bologne. Zahvalni veznjak bio je najbolje ocijenjeni igrač susreta. Viole su slavile 1:2,a zabili su Veretout i Chiesa.Strijelac za domaće bio je Pulgar.