SERIE A: Novi kiks Intera, Spaletti na konopcima!

Inter ponovo razočarao.

Nogometaši Intera gube tlo pod nogama. Proteklih dana mnogo se pisalo o sukobima i klanovima unutar kluba, a posebno o onom između našeg dvojca u Interu i Argentinca Icardija. Icardi se danas nije našao ni u zapisniku za utakmicu.

Večeras je Inter dobio još jedan veliki šamar,nadigran je na Giusepe Meazzi od Crotonea.Nerazurri su odigrali 1-1 i tako došli do jubilarne desete utakmice bez pobjede zaredom. Istina, pobijedili su niželigaša u Kupu nakon jedanaeasteraca, no premalo je to za klub renomea Intera.

Lucianu Spalettiju već se dugo ljulja stolica na klupi Intera i ovo večeras bi mogla biti kap koja je prelila čašu. Valja istaknuti da je velik broj navijača okrenuo leđa i treneru i igračima, te da je danas stadion bio poluprazan.

Inter je poveo u 24.minuti pogotkom Edera, koji je u sastav uskočio umjesto Icardija. Asistent za pogodak bio je naš Marcelo Brozović. Bod gostima donio je Barberis u 60. minuti. Ovaj bod će dobro doći Crotoneu u borbi za opstanak. Perišić je odigrao cijelu utakmicu u plavo-crnom dresu, Broza je u 77. minuti zamijenio Karamoh. Za goste nije nastupio naš Ante Budimir, te je meč odgledao sa klupe za pričuve.

Inter je 4. nakon nepotpunog 23. kola. Roma se sutrašnjom pobjedom u Veroni može primaknuti na samo bod zaostatka, dok će Lazio vjerojatnom pobjedom pobjeći Interistima na plus četiri. Juve i Napoli su već odavno odmakli.

Još jedna razočaravajuća sezona za Inter i njegove navijače bez trofeja, koju može spasiti samo plasman u Ligu prvaka.