Serie A: Novi kiks Kalinićevog Milana!

Momčad Milana ovim porazom pala je na 11. mjesto ljestvice

U susretu igranom od 18 sati Milan je na svom San Siru izgubio od Atalante rezultatom 2-0.

Nekad velikan europskog nogometa, Milan nastavlja sa katastrofalnim rezultatima. Novi težak udarac momčadi Gennara Gattusa nanijela je momčad iz Bergama. Za ‘rossonere’ ovo je osmi ovosezonski poraz.

Milan je bolje otvorio susret no nije uspio realizirati svoje šanse. Kazna ih je stigla u 32. minuti kada su gosti iz prvog udarca u okvir gola postili pogodak. Strijelac je bio Cristante.

U drugom dijelu ‘crno-crveni’ povećavaju pritisak no bez učinka. Atalanta u 71. minuti postiže i drugi pogodak na utakmici preko Slovenca Iličića i odnosi tri velika boda sa legendarnog milanskog stadiona.

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić igrao je za Milan do 83. minute.

Milan je ovim porazom pao na razočaravajuće 11. mjesto na ljestvici sa 24 boda, dok je Atalanta sedma sa 27 bodova.

U posljednjem susretu kola od 20:45 u derbiju kola igraju Juventus i Roma.