Serie A: Perišić zabio svoj jedanaesti pogodak u talijanskoj ligi

Milanski Inter ja na gostovanju kod Chieva iz Verone slavio rezultatom 2-1.

U 34. kolu Serie A milanski je Inter gostovao kod Chieva. Bila je ovo utakmica u kojoj je momčad Lucijana Spalettija pod svaku cijenu morala upisati tri boda.

Mauro Icardi je do 56. minute držao bitku s Lazijem za Ligu prvaka. Nakon što je Lazio rezultatom 4-0 svladao Sampdoriju razlika na tablici između ova dva kluba je samo jedan bod. Četvrti sudionik Lige prvaka mogao bi se odlučivati upravo između ova dva kluba i to u posljednjem kolu Serie A kada će Lazio dočekati Inter.

Priča u Veroni bila je završena u 61. minuti utakmice kada je svoj 11. gol u prvoj talijanskoj ligi zabio hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić, a asistirao mu je Rafinha.

Ovo je četvrti gol hrvatskog reprezentativca u zadnjih šest utakmica. U cijeloj sezoni za sada ukupno ima 11 pogodaka i devet asistencija, a s obzirom na to da je Svjetsko prvenstvo u Rusiji sve bliže, upravo je u takvoj formi u potreban hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji.

Perišić je igru napustio u 89. minuti susreta kada ga je na terenu zamijenio Candreva. Na samom kraju susreta gol za domaćine postigao je Stepinski.