[Video] Serie A: Stipe Perica strijelac u remiju Udinesea

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 30. kola Serie A Torino i Udinese odigrali su 2:2, a strijelac drugog gola gostiju bio je naš Stipe Perica.

U prvoj nedjeljnoj utakmici 30. kola talijanske Serie A bodove su remijem 2:2 podijelili TorinoUdinese.

Ono nama najzanimljivije u ovoj utakmici dogodilo se u 68. minuti. Za vodstvo Udinesea 0:2 pogodio je naš napadač Stipe Perica nakon pokušaja Zapate. Kolumbijac je sve napravio, njegov udarac Hart je uspio samo skrenuti, a Perica praktički s gol linije samo ubacuje loptu u mrežu. Prije toga strijelac prvog gola za vodstvo gostiju iz Udina bio je u 49. minuti Jakub Jankto. Domaći su do kraja ipak uspjeli izvući bod, samo dvije minute nakon pogotka Perice smanjio je Emiliano Moretti, a konačan rezultat postavio prvi strijelac lige Andrea Belotti svojim već 23. pogotkom u sezoni.

Našem Perici ovo je bio četvrti pogodak u dresu Udinesea ove sezone u Serie A. U ovoj utakmici na terenu je bio od početka sve do 85. minute, ali osim pogotka i nije bio previše istaknut. Njegov Udinese sada drži 12. poziciju s 37 bodova, četiri manje od Torina koji je deveta momčad lige.