Sestre Znaor zlatne na međunarodnom taekwondo turniru u Vrbovcu

Sestre Ana i Ela Znaor su u subotu osvojili zlatne medalje na međunarodnom taekwondo turniru “M2” u Vrbovcu. Ana je bila prva među seniorkama preko 67 kg, a Ela među kadetkinjama do 55 kg.

Ela je u četvrtfinalu pobijedila slovensku reprezentativku Larisu Lončerić 11:3, a u polufinalu Mariju Grubišić iz kluba „Susedgrad sokol“ 15:9. U finalu je nakon samo 15 sekundi borbe i početnog bodovnog vodstva sa 6:0 dvostrukim bočnim udarcem nogom u glavu nokautirala Nensi Adili iz zagrebačkog kluba „Spiritus“.

Nakon što joj je otkazana polufinalna borba protiv Ivane Pačar iz kluba „Čigra“, Ana Znaor je u finalu pobijedila slovačku reprezentativku Radku Hudakovu 14:5.

Sudjelovalo je 457 natjecatelja iz 59 klubova iz 7 država (Njemačka, Mađarska, Slovačka, Slovenija, BiH, Srbija i Hrvatska). Ana i Ela nastupaju za Taekwondo klub Karlovac. U njihovoj pratnji su bili glavni trener Miro Brežan, te treneri Adam Mraović i Predrag Znao