FC Erzgebirge Aue - 1.FC Union Berlin 1-3

Sjajna igra Damira Kreilacha za pobjedu njemačkog kluba

Damirova 2 pogotka i asistencija protiv FC Erzgebirge Aue.

Damir Kreilach

Damir Kreilach nastavlja s dobrim igrama u dresu 1. FC Union Berlina.

On je sa svoja dva pogotka preokrenuo utakmicu te asistirao za 1-3 protiv FC Erzgebirge Aue te se  1.FC Union Berlin sada nalazi na 2. poziciji 2.Bundeslige, 5 boda iza Braunschweiga.

Aue je poveo u 20′ minuti pogotkom bosanskohercegovačkog igrača Maria Kvesića, a Kreilach je izjednačio u 41′ te preokrenuo utakmicu u 63′, da bi Skrzybski S. potvrdio pobjedu u 82′ minuti.

Damir Kreilach i Roberto Punčec odigrali su svih 90 minuta.

Valja napomenuti da je Damir već istoj momčadi zabio dva gola te preokrenuo utakmicu prije 2. godine (28.11.2014.), kada je ušao sa klupe u 70′ (Union Berlin je gubio rezultatom 1.0 – pogodak je zabio naš Stipe Vučur) minuti te u 77′ zabio prvi, a u 86′ drugi pogodak.

Damirova 2 pogotka i asistencija protiv FC Erzgebirge Aue. FC …

FC Erzgebirge Aue – 1.FC Union Berlin 1-3.