Sjajan uspjeh Taekwondo kluba Sušak na međunarodnom turniru “Kondor Open 2016”

Taekwondo klub Sušak

Članovi Taekwondo kluba Sušak nastupili su 8.listopada na 11. međunarodnom turniru “Kondor Open 2016.” u Zagrebu  i ostvarili sjajne rezultate. U jakoj konkurenciji od 570 natjecatelja iz 63 klubova i čak 6 zemalja Taekwondo klub Sušak osvojio je 7. mjesto u ukupnom poretku klubova.

U pojedinačnoj konkurenciji osvojene su tri zlatne, dvije srebrne i tri brončane medalje.

Prvo mjesto osvojile su Chiara Vatta, mlađa kadetkinja do 27 kg,  Ivano Kurtović, stariji kadet do 37 kg i Nicholas Novaković, junior do 78 kg. Drugo mjesto osvojili su Lucas Novaković, mlađi kadet do 47 kg i Matija Ružić, junior do 68 kg. Treće mjesto zauzeli su Dorian Crljenko, mlađi kadet do 36 kg, Vitor Polić, mlađi kadet do 43 kg i Sonja Scrobogna, mlađa kadetkinja do +51 kg.

Čestitke svim osvajačima i klubu na sjajnom uspjehu.