Sjajni Borna Rendulić odigrao odličnu utakmicu u AHL-u

Borna je u pobjedi svojih Lake Erie Monstersa nad Grand Rapids Griffinsa rezultatom 5:4 postigao dva pogotka.

Lake Erie Monsters/Getty Images

Rendulić je postigao prvi i četvrti pogodak svojih Monstersa, a domaća momčad čak se dva puta vraćala iz rezultatskog zaostatka. Naime, na početku druge trećine bilo je 1:3 za Griffinse, dok je na početku posljednje četvrtine rezultat bio 2:4 u korist gostujuće momčadi. Hrvatski reprezentativac postigao je pogodak za izjednačenje 1:1 u petoj minuti dvoboja, te za 4:4 tri minute prije kraja dvoboja. Pobjedu domaćima donio je Kenny Ryan, također svojim drugim pogotkom na dvoboju.

Rendulić je ovim pogotcima stigao do brojke od četiri gola i jedne asistencije u 15 odigranih utakmica za Lake Erie Monsterse. Njegov klub nalazi se na 12. mjestu zapadne konferencije AHL-a sa 13 bodova. Rochester Americansi imaju 4 boda više i nalaze se na osmom mjestu, posljednjem koje vodi u doigravanje. Lake Erie sljedeći dvoboj igra protiv Griffinsa koji će ovoga puta biti domaćini.