Sjajni rezultati mladih biciklista

U subotu se u Premanturi održalo 1. kolo ‘Husqvarna MTB XCO’ kupa Hrvatske 2019. UCI C1, a što je ujedno bilo i 23. izdanje te utrke. Opet su se najbolje pokazali mlađi brdski biciklisti. Kadet Fran Bošnjak iz ‘BBK Šišmiš’ nastavio je s prvim i drugim mjestima na postoljima ove godine pobijedivši u utrci kadeti, a Ivan Okmažić iz ‘BK Makarska’ osvojio je odlično treće mjesto u konkurenciji kadeta. Odlične su bile i juniorke, Karmen Škiljić iz ‘BBK Pakoštane’ osvojila je četvrto mjesto, a i Jana Filipović iz ‘BK Biker’ osvojila je UCI bodove svojim 10. mjestom

U nedjelju se po nešto lošijem vremenu vozio maraton, 2. kolo ‘Husqvarna MTB XCM UCI C3’ kupa Hrvatske 2019. Opet je sjajan rezultat ostvarila je Karmen Škiljić koja je pobijedila u kategoriji juniorki te je također odličan bio i Ivan Okmažić koji je bio drugi kadet.