Skupina A: Uvjerljivi Manchester United i Basel

U drugom kolu skupine A Lige prvaka Manchester je rutinski slavio u Moskvi kod CSKA 4:1, dok je Basel pred svojim navijačima nadigrao Benficu 5:0.

Manchester United ove je sezone u sjajnoj formi, a to se potvrdilo i u Moskvi. Odmah u četvrtoj minuti Martial je ubacio s lijeve strane, da bi Lukaku glavom pogodio za 0:1 i nastavio niz od pet utakmica u svim natjecanjima u kojima je postigao pogodak. Zanimljivo je da je Akinfejev u 45. utakmici u nizu u Ligi prvaka primio pogodak.

Igrala se 19. minuta kad je Mhitarijan iznudio kazneni udarac, a Martial je bio precizan za 0:2. Osam minuta potom vidjeli smo sjajnu akciju Lukakua i Martiala i belgijski napadač je postigao svoj drugi pogodak. Četvrti pogodak postigao je u nastavku Mhitarjan iz blizine, a domaći su smanjili preko Kučaeva u 90. minuti.

Basel je protiv Benfice poveo pogotkom Langa u drugoj minuti, a u 20. minuti je Steffen pronašao Oberlina, koji je pogodio za 2:0. U 59. minuti je Van Wolfswinkel iskoristio kazneni udarac za 3:0, a tri minute potom su gosti ostali bez isključenog Almeide. To su u posljednjih pola sata iskoristili Oberlin novim pogotkom i Riveros.