Slaven Belupo pobijedio Lokomotivu

Slaven Belupo / Facebook

Utakmica 17. kola HNL prve lige igrala se između Lokomotive i Slaven Belupa. Susret se igrao u Zagrebu, stadion u Kranjčevićevoj. Slaven Belupo pobjeđuje Lokomotivu 2:0. Ovom pobjedom nogometaši Belupa rastu na ljestvici i trenutno zauzimaju šesto mjesto.

Nogometaši Slaven Belupa dolaze u vodstvo vrlo brzo, u 12. minuti gol zabija Araujo Heber. Lokomotiva do kraja poluvremena ne uspijeva izjednačiti, te Belupo odlazi na odmor sa golom prednosti. Drugo poluvrijeme Lokomotiva pred domaćom publikom i dalje ne uspijeva povratiti utakmicu, Belupo golom Araujoa Hebera u 61. minuti povećeva vodstvo na 2:0 i osigurava pobjedu.

Lokomotiva nakon odlaska trenera Tomislava Ivankovića nalazi se na osmom mjestu ljestvice, jedno mjesto do zone doigravanja za ostanak u prvog ligi HNL-a.