Slaven Bilić nastavlja sa dobrim rezultatima

Slaven Bilić nastavio je odličan niz u prvenstvu, ali i niz s velikim klubovima Premiershipa. West Ham i Manchester City odigrali su 2-2 na Upton Parku

Slaven Bilić/Foto: Gettyimages

Iako nisu slavili, Čekićari mogu biti izuzetno zadovoljni. Četiri boda protiv Cityj u jednoj sezoni potpisao bi svako. Ono što dodatno može činiti ponosnim Bilića i sve poklonike West Hama je da ovaj klub nema poraza u sudarima sa velikanima engleskog nogometa u ovoj sezoni.

Danas se činilo da će nokautirati Građane kada je u prvoj miniti Valencia pogodio za 1:0. Ipak, City se brzo vratio. Prvo je Aguero pogodio stativu, a onda u devetoj minuti pogodio iz penala.

Manchester City je pogodio još jednu stativu u 55. minuti kada je šutirao Delph, a onda je Valencia postigao drugi gol u 56. minuti. Pobjeda je Čekićarima izmakla u finišu kada je City pogodio u 81. minuti drugim golom Aguera.