Hrvatski napadač odigrao je slabu utakmicu protiv Villarreala u 34. kolu Primere...

Mario Mandžukić/Foto: clubatleticodemadrid.com

Madridski Atletico pobijedio je u 34. kolu španjolske lige Villarreal s minimalnih 1:0, a na terenu je do 64. minute bio i hrvatski napadač Mario Mandžukić. Hrvatski je ofenzivac odigrao blijedu i neprimjetnu partiju, imao je tek jedan udarac na gol i vrlo slabih 60 posto uspješnih dodavanja.

Pogodaka nije bilo sve 75. minute susreta, kad je proradio Fernando Torres – igrač koji je desetak minuta ranije istrčao baš umjesto Mandžukića.

Podsjetio je Španjolac na dane svoje stare slave, fantastično je prevario golmana i na leđa bacio dvojicu obrambenih igrača Villarreala te mirno završio akciju za tri boda svojeg sastava.

Atletico je ovom pobjedom dodatno učvrstio treće mjesto na ljestvici Primere. Osvojili su do sada 75 bodova, šest više nego Sevilla i sedam manje nego Real Madrida na drugoj poziciji.