Šok na Wimbledonu: Marach i Pavić izbačeni u prvom kolu!

Prvi nositelji već su ispali.

Prvi nositelji trećeg Grand Slam turnira ove sezone, Wimbledona, Oliver Marach i Mate Pavić, senzacionalno su poraženi već u prvom kolu. Bolji od njih nakon drame u pet setova te tri sata i 22 minuta igre, bili su Federico Delbonis i Miguel-Angel Reyes-Varela rezultatom 4:6, 6:7, 6:4, 7:5 i 6:2.

Jedan oduzeti servis pri rezultatu 2:2 bio je dovoljan da naša kombinacija povede u setovima, da bi rezultatom 7-3 u trinaestoj igri drugog seta Marach i Pavić došli do ogromne prednosti od 2-0.

I tada njihova igra kao da je stala. Po jedan oduzeti servis protivnika u iduća dva seta donio im je izjednačenje, da bi čak dva breaka u odlučujućem, petom setu, bila i više nego dovoljna da Delbonis i Reyes-Varela izbace prve nositelje i velike favorite.