Šok za Anderlecht i Santinija! Dinamov protivnik u Europskoj ligi teško stradao i ispao iz Kupa od drugoligaša!

Veliko iznenađenje u Belgiji.

Belgijski Anderlecht, protivnik Dinama u grupnoj fazi natjecanja Europske lige, doživio je senzacionalni, 3:0 poraz na domaćem Constant Vanden Stock Stadium od drugoligaša St. Gilloise u šesnaestini finala Kupa.

Junak utakmice bio je 25-godišnji Francuz Youssouf Niakate, strijelac hat-tricka. Ivan Santini u utakmicu je ušao u 69. minuti, no ni on nije uspio pomoći domaćinu, za koje je još i Saelemaekers iz frustracije zaradio izravni crveni karton  u 93. minuti. Antonio Milić nije ulazio u igru.