Solidni Bogdanović i Rudež u pobjedama svojih momčadi

Indiana Pacers - Detroit Pistons 114:109 (29:26, 19:23, 33:27, 33:33) Toronto Raptors - Brooklyn Nets 93:109 (28:22, 23:27, 21:27, 21:33)

Bojan Bogdanović/Getty Images

Brooklyn Netsi iznenadili su Toronto Raptorse u gostima. Slavili su 109:93 te tako upisali važnu pobjedu koja ih je približila playoffu.

Susret su prelomili u posljednjoj dionici koju su uvjerljivo dobili. Bojan Bogdanović susret je započeo na klupi, a umjesto njega priliku je dobio bivši Cibos Alan Anderson koji je bio odličan s 22 poena. Jarrett Jack ponovno je odigrao odličnu utakmicu i ubacio je 24 poena. Naš reprezentativac zabio je 11 uz pet skokova za 22 minute provedene na terenu.

Indiana Pacersi slavili su na domaćem terenu protiv Detroit Pistonsa. Utakmica je do samog kraja bila neizvjesna, a momčad Damjana Rudeža bila je koncentriranija na samom kraju. Zagrepčanin je ubacio šest poena (dvije trice) za 26 minuta provedenih na terenu. George Hill bio je najefikasniji s 20. Za poražene Andre Drummond zabio je 18 uz 16 skokova.