NAJNOVIJE VIJESTI

SP 2018: Argentinci napadaju, Vatreni imaju remi na poluvremenu

U prvom dijelu nije bilo pogodaka.

Na 17 stupnjeva i 49 posto vlage u Nižnjem Novgorodu svoj susret skupine D Svjetskog nogometnog prvenstva upravo igraju Argentina i Hrvatska. Trenutni rezultat je 0:0.

Već u petoj minuti Ivan Perišić došao je do izgledne prilike, no Caballero je upisao veliku obranu. Osam minuta kasnije Mezin pokušaj Lovren je blokirao u korner, a Acuna je u 22. minuti zatresao gredu.

U 27. minuti Meza je iz kornera pogodio vanjski dio mreže, a Enzo Perez u 30. minuti promašio je nemoguće i također pogodio vanjski dio mreže. Nakon dugo vremena Mandžukić je imao priliku glavom, no pucao je daleko pored gola. Pred kraj poluvremena vidno nervozan Ante Rebić zaradio je žuti karton, a ukoliko ne bude bio oprezan, u nastavku bi mogao zaraditi i crveni.