SP 2018: Belgija dominira, Japanci drže neriješen rezultat

Bez pogodaka na poluvremenu.

U Rostovu Belgija i Japan igraju svoju utakmicu osmine finala Svjetskog nogometnog prvenstva, a na poluvremenu rezultat je 0:0.

Već u 53. sekundi utakmice Shinji Kagawa pucao je pored gola, a uslijedila su dva blokirana udarca Witsela i Lukakua. U 27. minuti Kawashima je upisao prvu obranu nakon udarca Hazarda, a Courtois je prvu obranu imao nakon pokušaja Inuija glavom u 31. minuti. Pet minuta kasnije Witsel je pucao visoko preko gola pa se na odmor, unatoč velikoj dominaciji Belgije, otišlo bez pogodaka.