SP 2018: Bez pogodaka u prvom polufinalu nakon prvog poluvremena

Zasada se mreže nisu tresle.

Na Krestovsky Stadium u Sankt Petersburgu Francuska i Belgija nakon prvog poluvremena prvog polufinala Svjetskog nogometnog prvenstva igraju bez pogodaka, 0:0.

Obje reprezentacije oprezno su ušle u susret, a prvu priliku točno u 15. minuti imao je Eden Hazard, no pucao je pored gola. Tri minute kasnije Matuidi je pucao ravno u Courtoisa, a u 22. minuti Lloris je fenomenalno obranio pokušaj Alderweirelda. Minutu kasnije Giroud je bio neprecizan, a isti igrač glavom je u 31. minuti zamalo pucao pored gola.

I Antoine Griezmann u 33. minuti nije pogodio okvir gola, a četiri minute kasnije isti igrač pucao je pored gola. Benjamin Pavard uputio je drugi francuski udarac u okvir gola u 40. minuti, no Courtois je upisao novu obranu i na odmor se otišlo bez pogodaka.