SP 2018: Brazil i Meksiko bez golova na poluvremenu

Dobrom nogometu nedostaju samo pogotci.

Nakon prvog poluvremena pete utakmice osmine finala Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji Brazil i Meksiko igraju bez golova, 0:0.

Po 33 stupnja Celzijusa i užasno vrućem vremenu prvu priliku imao je Neymar, no Ochoa je upisao prvu obranu, a unatoč tome što su Meksikanci preuzeli terensku inicijativu, nisu ju okrunili nijednim udarcem. Zato je na drugoj strani Ochoa morao braniti novi pokušaj Neymara, a Coutinhov pokušaj iz 27. minute otišao je preko gola. Vela je uputio prvi meksički pokušaj pored gola u 30. minuti, da bi u 33. minuti Ochoa obranio i pokušaj Jesusa. Pet minuta prije odmora Neymar je iz slobodnog udarca pucao pored gola i na odmor se otišlo bez pogodaka.