SP 2018: Hrvatska i Brazil bez pogodaka na poluvremenu

Zasada nema golova na Anfieldu.

Hrvatska i Brazil na kultnom Anfieldu igraju pripremnu utakmicu prije nadolazećeg Svjetskog prvenstva u Rusiji. Na odmoru rezultat je onaj početni, 0:0, a Vatreni su bili nešto bliži pogotku.

Najveću priliku prvog dijela propustio je Dejan Lovren, čiji udarac glavom nakon kornera Luke Modrića je otišao zamalo pored gola. Bilo je to u 13. minuti, a samo dvije minute kasnije Kramarićev udarac obranio je Alisson. Selecao je svoje jedine dvije prilike imao preko Coutinha, no napadač Barcelone u oba navrata pucao je preko gola.

Vrijedi spomenuti da je engleski sudac Michael Oliver pokazao žute kartone Kramariću, Perišiću i Fernandinhu.