SP 2018: Iran i Španjolska bez pogodaka nakon prvog dijela

Iranci su na pragu novog iznenađenja.

U posljednjoj današnjoj utakmici sedmog dana Svjetskog nogometnog prvenstva Španjolci, unatoč dominaciji, ne uspijevaju probiti čvrstu iransku obranu i na odmor se otišlo samo s neodlučenih 0:0.

Na početku susreta vidjeli smo dva pokušaja Carvajala i Ansarifarda, koji su otišli daleko pored gola, prije nego je David Silva u 25. minuti iz slobodnog udarca pucao ravno u Beiranvanda. Isti igrač pokušao je i škaricama u 30. minuti, no pucao je preko gola, a ni Isco u 31. minuti nije pronašao okvir gola.  Do kraja poluvremena nismo vidjeli nijedan udarac i na odmor se otišlo bez pogodaka.