SP 2018: Kolumbija i Engleska bez golova nakon prvog dijela

Vrlo zanimljivoj utakmici nedostaju pogotci.

Posljednja utakmica na ovom Mundijalu igrana na Spartakovom stadionu u Moskvi, ujedno je i posljednji susret osmine finala Svjetskog nogometnog prvenstva, a na poluvremenu Kolumbija i Engleska igraju 0:0.

Prvo veće uzbuđenje vidjeli smo u 16. minuti kada je Trippier centrirao, a Harry Kane glavom pogodio vanjski dio mreže. Sedam minuta kasnije Mojica je na drugoj strani pucao visoko preko gola, a u 33. minuti Quintero je pucao pored gola. Posljednju englesku priliku prvog dijela imao je Trippier, no iz slobodnog udarca nije pogodio okvir gola, a na drugoj strani Pickford je obranio pokušaj Lerme i na odmor se otišlo s neodlučenih 0:0.