SP 2018: Kostarika i Srbija bez golova na poluvremenu

Nije bilo pogodaka nakon prvog dijela.

Današnji dan na Svjetskom nogometnom prvenstvu započinje utakmicom između Kostarike i Srbije na Cosmos Areni u Samari. Upravo je završilo prvo poluvrijeme, a rezultat je 0:0.

Na malo toplijih 22 stupnja Celzijusa Gonzalez je imao prvu priliku na utakmici, no u trećoj minuti glavom je pucao ravno u Stojkovića. Četiri minute kasnije Kolarov je pucao pored gola, a u 12. minuti Guzman Perez glavom puca visoko preko gola. Najbolju priliku prvog poluvremena imao je Sergej Milinković-Savić, koji je ostao nečuvan nakon centaršuta, no loše je zahvatio loptu pa je Navas upisao smirenu obranu. Nakon dugo vremena šest minuta prije odmora Urena je pucao visoko preko gola i na odmor se otišlo bez pogodaka.