SP 2018: Nema prolaza za Belgiju, Panama drži remi na odmoru

Sprema li se još jedno iznenađenje na Mundijalu?

U skupini G na Svjetskom nogometnom prvenstvu postoje dva izrazita favorita za prolaz, a jedan od njih je Belgija, koja nakon prvih 45 minuta protiv debitanta Paname igra samo 0:0.

Od samog početka Belgijanci su krenuli napadati, a već u šestoj minuti Penedo je obranio pokušaj Carrasca, a velikom intervencijom Penedo je spasio svoj gol i nakon udarca Mertensa. Eden Hazard u 12. minuti pogodio je vanjski dio mreže, u 19. minuti Mertens je pucao pored gola, a u 21. minuti De Bruyneov udarac otišao je preko gola. Ponovno je Hazard pokušao u 25. minuti, ali bezuspješno, baš kao i u 37. minuti, da bi i Mertensov poluvolej iz 41. minute otišao pored gola. Cooper je imao jedinu priliku za Panamu, no i on je pucao preko gola i na odmor se otišlo bez pogodaka.